Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

Kancelář ERDV v Linci hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucí/vedoucího kanceláře a asistentku/asistenta

Kanceláře Evropského regionu Dunaj-Vltava (ERDV) zřízené při oddělení územního plánování v Linci nabízí zajímavé pracovní pozice. Kancelář hledá vedoucího/vedoucí kanceláře a také asistentku/asistenta. Pro obě pozice je nutná dobrá znalost německého a českého jazyka slovem i písmem. Odměnou vám bude zajímavá pracovní příležitost ve skvělém kolektivu na Zemském úřadě Horního Rakouska v Linci.

Vedoucí Kanceláře Evropského regionu Dunaj-Vltava (ERDV):

Tato pozice je omezena na období jednoho roku, další prodloužení je možné. Hlavním úkolem vedoucího kanceláře Evropského regionu Dunaj – Vltava je podpora ústředních orgánů a grémií, odborné a personální vedení kanceláře, zastupování ERDV na veřejnosti a koordinace práci s veřejností. 

Kompletní informace naleznete ZDE.

Asistentka/asistent Kanceláře Evropského regionu Dunaj-Vltava (ERDV)

Pozice asistentky/asistenta je určena na dobu určitou, po dobu mateřské dovolené, dohoda o prodloužení je ovšem také možná. Jedná se o částečný pracovní úvazek, předběžně na 20 hodin týdně. Pro tuto pozici je nutná zkušenost v oblasti asistenční a koordinační činnosti. 

Kompletní informace naleznete ZDE.


Evropský region Dunaj-Vltava je pracovní společenství sedmi partnerských regionů - Horní Falc, Dolní Bavorsko, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Dolní Rakousko a Horní Rakousko. Kancelář ERDV je spolufinancována všemi sedmi regiony a její sídlo bylo zřízeno na Zemském úřadě Horního Rakouska, na oddělení územního plánování. 
 

30.09.2021 Bc. David Hocke