Travelcon - příprava sedmého ročníku je v plném proudu

Přes 350 registrovaných účastníků, 50 přednášejících, 21 přednáškových bloků ve dvou sálech multikina CineStar v IGY centru v Českých Budějovicích a nespočet shledání po covidové době. Takový byl loňský šestý ročník dnes už tradiční konference cestovního ruchu Travelcon v režii Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR). Letošní sedmý ročník se uskuteční ve dnech 20. a 21. dubna 2023.

„Letošním Travelconem se budou prolínat tři hlavní témata – udržitelnost, inovace a umělá inteligence v cestovním ruchu, a data, jako nezbytnost pro naše odvětví. Na této jedinečné profesní konferenci chceme vzbudit diskusi u témat, která jsou společná a zásadní v celorepublikovém měřítku,“ vyjmenoval ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu Petr Soukup.

Konferenci budou moci navštívit všichni zájemci, kteří si zakoupí on-line vstupenku. Prodej vstupenek bude spuštěn během následujících několika dnů. 

Loňský ročník konference si lze stručně připomenout zde:

Webové stránky se budou postupně plnit informacemi o přednášejících i jednotlivých přednáškách. Spolupořadatelem letošního ročníku je již tradičně Destinační společnost Českobudějovicko-Hlubocko, hlavním partnerem agentura CzechTourism a hlavním mediálním partnerem COT – Celý o turismu. 

Odborná konference Travelcon je spolufinancována v rámci projektu „Marketingové aktivity JCCR“, který je realizován za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj.


 

03.02.2023 Bc. David Hocke