Seminář "Jak vylepšit web obcí"

Regionální rozvojová agentura jižních Čech (RERA a.s.) zve všechny zástupce samospráv i další zájemce na seminář Jak vylepšit web obcí. Seminář se koná 18. 5. 2022 v Univerzitním centru Telč – doprava i občerstvení jsou pro všechny účastníky zajištěny zdarma.

V dopoledním bloku budou účastníci seznámeni se všemi povinnými obsahovými náležitostmi obecních webů. Odpolední blok se pak zaměří na digitální komunikaci s občany, participaci a marketing menších obcí. Na závěr vystoupí starosta obce Okříšky, která je několikanásobných vítězem v soutěži Zlatý erb (soutěž oceňuje nejlepší webové stránky měst a obcí).

V případě Vašeho zájmu o účast se prosím přihlašujte nejpozději do 10. 5. 2022 prostřednictvím následujícího e-mailu či telefonicky:
E-mail: frane@rera.cz

03.05.2022 Bc. David Hocke