Seminář „Digitální nástroje pro týmovou spolupráci“

Zveme všechny zástupce veřejné správy, neziskového sektoru a realizátory MA21 na dvoudenní vzdělávací seminář „Digitální nástroje pro týmovou spolupráci“, který realizuje RERA v rámci projektu DigiVill ve dnech 3.- 4. 11. 2022 v Hotelu Antoň v Telči. Seminář se koná v rámci projektu DigiVill, který je spolufinancován z rozpočtu Jihočeského kraje.

Dozvíte se na něm nejen to, jak úspěšně zavést nové nástroje pro týmovou spolupráci, ale také praktické tipy a triky, které Vám zjednoduší a urychlí Vaši každodenní práci na PC. Také si vyzkoušíte program Canva, díky kterému zjistíte, že veškerou grafiku si můžete vytvořit jednoduše úplně sami – pozvánky na akce, plakáty, upoutávky. Část programu bude věnována i představení používaných digitálních nástrojů v obcích a sdílení příkladů dobré praxe v oblasti digitální komunikace. Více v přiloženém programu

Doporučujeme Vám, abyste si s sebou na seminář vzali notebook, abyste si mohli všechny vychytávky rovnou prakticky vyzkoušet za pomoci našich zkušených lektorů.

Akce bude simultánně tlumočena (ČJ – NJ). Pro zájemce bude případně zajištěna doprava do Telče a zpět. Ubytování, stravování a případné další náklady jsou hrazeny z programu Interreg V-A AT-CZ. 
 
Máte-li zájem o účast na semináři, prosím, kontaktujte nás emailem do 30. 10. 2022:
bromova@rera.cz, popř. na tel: +420 720 028 933.
 

25.10.2022 Bc. David Hocke