Olympijský začátek léta? Staň se dobrovolníkem na ODM 2024!

Chceš být součástí největší multisportovní akce v České republice a potkat se s mladými sportovními talenty i úspěšnými olympioniky? Přidej se do týmu jako dobrovolník a prožij začátek léta olympijsky na Olympiádě dětí a mládeže v Jihočeském kraji, která proběhne od 23. do 27. června 2024.

Hledáme 120 nadšenců, kteří mají rádi sport, olympijskou atmosféru, nechybí jim dobrá nálada a jsou starší 18 let. A co budeš dělat? Pomůžeš nám s organizací na sportovištích i s doprovodným programem, zpracováním sportovních výsledků nebo se třeba staneš attaché krajské výpravy. V nabídce je ale i spousta dalších rozmanitých pozic.

My tě na oplátku oblékneme do kolekce ALPINE PRO pro dobrovolníky, která obsahuje kšiltovku, tričko a mikinu. Stejnou budou dokonce nosit naši olympionici na hrách v Paříži. Také se postaráme o stravování a pitný režim. Jelikož hledáme především dobrovolníky z Jihočeského kraje, ubytování musí mít každý zajištěné vlastní.

„Dobrovolníci jsou nepostradatelnou součástí každé větší sportovní akce. K organizačnímu týmu ODM se každoročně připojí desítky nadšenců, kteří zajišťují hladký průběh a dotváří celkovou přátelskou atmosféru. Na jedinečné olympijské zážitky pak stejně jako mladí sportovci vzpomínají celý život,” říká manažerka Olympiády dětí a mládeže Radana Kubešová.

Hlásit se můžeš na termíny před konáním akce, v jejím průběhu nebo také po skončení. Bližší informace a registrační formulář nalezneš zde. Jeden za všechny, všichni za ODM!

04.01.2024 Bc. David Hocke