Náměstek Krák předal osvědčení o absolutoriu studentům univerzity třetího věku

Náměstek hejtmana Jihočeského kraje Antonín Krák dnes odpoledne předal 24 studentům jejich osvědčení o absolutoriu. Jednalo se o studenty univerzity 3. věku, Provozně ekonomické fakulty, České zemědělské univerzity Praha. Všichni absolventi jsou Jihočeši a všichni zdárně ukončili šestisemestrové studium. Náměstek Krák ocenil jejich aktivní zapojení a dodal: „Je mi velkou ctí vám dnes předat vaše osvědčení o absolutoriu. Studovat lze v každém věku a vy jste toho důkazem. Jste příkladem pro mladé i pro mě osobně. Srdečně vám blahopřeji."

Česká zemědělská univerzita v Praze nabízí seniorům prostřednictvím Univerzity třetího věku možnost aktivně trávit svůj volný čas, osvěžit si znalosti a doplnit je novými poznatky nebo si pohovořit s předními odborníky na různá témata. Nabídka přednáškových cyklů na Provozně ekonomické fakulty pokrývá potřebu informovanosti posluchačů v celé oblasti politiky, managementu, marketingu či lidských zdrojů z pohledu ČR a EU.

06.10.2021 Bc. David Hocke