Město Tábor získalo cenu v celostátním kole soutěže Zlatý erb. Gratulujeme

Internetové stránky města Tábor jsou nejlepší webovou prezentací jihočeských měst. A co víc, patří mezi tři nejlepší městské weby v celé České republice! Tak hovoří výsledky celostátního kola soutěže Zlatý erb 2020. Jihočeský kraj gratuluje.

Jednou ze součástí programu konference ISSS online bylo předání ocenění v soutěži Zlatý erb 2020 o nejlepší webové stránky v kategoriích „nejlepší webová stránka obce“, „nejlepší webová stránka města“ a „nejlepší elektronická služba a projekt Smart city“. Slavnostní ceremoniál proběhl 24.  listopadu 2020.

Věříme, že pro všechny oceněné bylo převzetí cen a pamětního listu z rukou předsedy Senátu Parlamentu ČR pana Miloše Vystrčila dostatečným oceněním jejich práce a impulsem k dalšímu rozvoji elektronické komunikace s občany. Město Tábor získalo v této soutěži ocenění opakovaně a patří mezi tři nejlepší městské weby v celé České republice právem. Ze srdce gratuluji,“ řekl náměstek hejtmana Jihočeského kraje Antonín Krák.

Soutěže se v letošním roce zúčastnily obce a města z celé ČR, ze všech 14 krajů. Celkově se zapojilo 403 webových stránek a projektů obcí a měst včetně elektronických služeb a turistických prezentací.

Kompletní výsledky celostátního kola jsou k dispozici na www.zlatyerb.cz .

26.11.2020 Bc. David Hocke