MAS Netolicko - Blanský les má za sebou příměstský tábor

MAS Netolicko -  Blanský les ve spolupráci ze ZŠ a MŠ Dubné má za sebou příměstský tábor, který se konal minulý týden. Děti měly skutečně krásný a pestrý týdenní program, mnoho indoorových a zejména outdoorových aktivit. Užily si nejen s Dubenskými hasiči, ale chopily se i raftových pádel a nakonec na tréninkovém hřišti v Českých Budějovicích dokonce „vládly i golfovými železy“. Právě Golfový klub České Budějovice se snaží šířit povědomí o tom, že golf skutečně není drahá „zábava pro vyvolené“, ale jedinečný druh aktivity, při kterém se žáci/začátečníci naučí ovládat nejen své tělo, ale i mysl, koncentraci, koordinaci, a etiku. Děti byly rozděleny do různých skupin/stanovišť a zábavnou formou, včetně vložených soutěží, byly zasvěceny do tajů tohoto sportu. Na konci akce, pro každého z účastníků čekal i diplom.

17.07.2019 Bc. David Hocke