Hledá se sportovec Jihočeského kraje roku 2021

Jihočeský kraj ve spolupráci s Jihočeským deníkem a krajskou organizací České unie sportu vyhlašuje anketu „Sportovec Jihočeského kraje roku 2021". Anketa je určena jednotlivcům a sportovním kolektivům reprezentujícím sportovní kluby s působností v Jihočeském kraji. Vyhlašovanými kategoriemi ankety jsou jednotlivci, kolektivy, sportovci se zdravotním postižením, objev roku do 18 let a pravidelně je nominován i jeden zasloužilý sportovec do Jihočeské síně sportovní slávy. 

Jednotlivé kandidáty může veřejnost navrhovat prostřednictvím krajských článků střešních organizací, zástupců Jihočeského všesportovního kolegia, členů Sportovní komise rady kraje a sportovních redaktorů Jihočeského Deníku, nejpozději do 2. 11. 2021 a to formou vyplnění anketního lístku, který je k dispozici na webových stránkách Jihočeského kraje zde, stejně tak jako další informace k anketě. 

Anketa probíhá pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje MUDr. Martina Kuby. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne 20. prosince 2021 v 18:00 hod. v DK Metropol.
 

23.09.2021 Bc. David Hocke