Hledá se nejúspěšnější sportovec Jihočeského kraje roku 2019

Jihočeský kraj ve spolupráci s Jihočeským deníkem a krajskou organizací České unie sportu vyhlašuje anketu „Nejúspěšnější sportovec Jihočeského kraje roku 2019". Anketa je určena jednotlivcům a sportovním kolektivům reprezentujícím sportovní kluby s působností v Jihočeském kraji. Vyhlašovanými kategoriemi ankety jsou jednotlivci, kolektivy, sportovci se zdravotním postižením, objev roku do 18 let a pravidelně je nominován i jeden zasloužilý sportovec do Jihočeské síně sportovní slávy. 

Kandidáty mohou navrhovat krajské články střešních organizací, zástupci Jihočeského všesportovního kolegia, členové Sportovní komise rady kraje a sportovní redaktoři Jihočeského Deníku, nejpozději do 3. 11. 2019 a to formou vyplnění anketního lístku, který je k dispozici v přiloženém souboru, nebo na webových stránkách Jihočeského kraje v menu Krajský úřad -> Odbor školství, mládeže a tělovýchovy -> Sport a tělovýchova -> Anketa „Sportovec roku“. Vyplněné anketní lístky zasílejte na emailovou adresu novakova3@kraj-jihocesky.cz.

Zde jsou k dispozici i další informace k anketě. Anketa probíhá pod záštitou hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne 17. 12. 2019 v 18:00 hod. v DK Metropol.

Anketní lístek ke stažení ZDE.
 

02.10.2019 Bc. Hana Brožková