Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

Telefonní seznam organizačně

Odbor hospodářské a majetkové správy-Úsek vedoucího odboru
JménoTelefonE-mailMapa
JUDr. Ivana Růžičková
právník
tel: 386720306 ruzickova@kraj-jihocesky.cz
Hana Schwarzová
administrativní a organizační pracovník
tel: 386720126 schwarzova@kraj-jihocesky.cz
Odbor hospodářské a majetkové správy-Oddělení provozně správní
JménoTelefonE-mailMapa
Bc. Tereza Urbánková
majetková správa, rozpočtář
tel: 386720129 urbankova@kraj-jihocesky.cz
Jaroslav Podsclan
řidič
tel: 386720534 podsclan@kraj-jihocesky.cz
Marcela Tripesová
pokladna
tel: 386720139 tripesova@kraj-jihocesky.cz
Jana Geschvandtnerová
pokladna
tel: 386720192 geschvandtnerova@kraj-jihocesky.cz
Martin Riziky
správa budovy
tel: 386720103 riziky@kraj-jihocesky.cz
Jakub Randák
vedoucí oddělení
tel: 386720567 randak@kraj-jihocesky.cz
Libor Strnad
dopravní referent
tel: 386720122 strnad@kraj-jihocesky.cz
Karel Dvořák
řidič
tel: 386720534 dvorak@kraj-jihocesky.cz
Miroslav Římal
řidič
tel: 386720534 rimal@kraj-jihocesky.cz
Jaromír Cibulka
správa budovy
tel: 386720850
fax: 38620645
cibulka@kraj-jihocesky.cz
Tomáš Frcal
technický pracovník - elektrikář
tel: 386720403 frcal@kraj-jihocesky.cz
Jakub Fical
řidič
tel: 386720534 fical@kraj-jihocesky.cz
Karel Kadlec
technický pracovník - údržbář
tel: 386720645 kadlec@kraj-jihocesky.cz
Odbor hospodářské a majetkové správy-Oddělení spisové služby
JménoTelefonE-mailMapa
Zdeněk Kollar
vedoucí oddělení
tel: 386720150 kollar@kraj-jihocesky.cz
Dagmar Bošanská
podatelna
tel: 386720171 bosanska@kraj-jihocesky.cz
Václava Janoušková
spisová agenda
tel: 386720120
fax: 386720660
janouskova@kraj-jihocesky.cz
Ludmila Dvořáková
spisová agenda
tel: 386720296 dvorakoval@kraj-jihocesky.cz
Irena Zemanová
podatelna
tel: 386720140 zemanova@kraj-jihocesky.cz
Iveta Hájková
reprocentrum, CZECH POINT
tel: 386720121 hajkovai@kraj-jihocesky.cz
Martina Horáková
DPP - analýza spisové služby
tel: 386720156 horakova@kraj-jihocesky.cz
Odbor hospodářské a majetkové správy-Oddělení majetkové správy
JménoTelefonE-mailMapa
Ing. Ivan Sýkora
vedoucí oddělení
tel: 386720324 sykorai@kraj-jihocesky.cz
Bc. Jana Malíková
majetkové dispozice
tel: 386720427 malikova@kraj-jihocesky.cz
Gabriela Vávrová
majetkové dispozice
tel: 386720310 vavrovag@kraj-jihocesky.cz
Ing. Jana Motejzíková
evidence majetku
tel: 386720141 motejzikova@kraj-jihocesky.cz
Ing. Alice Kantorová
majet.dispozice, met.činnost
tel: 386720308 akantorova@kraj-jihocesky.cz
Zuzana Homolková
evidence majetku
tel: 386720436 homolkova@kraj-jihocesky.cz
Jana Leštinová
kontrola hospodaření s majetkem
tel: 386720321 lestinova@kraj-jihocesky.cz
Miroslav Průcha
majet.správa, porad. a konzul.činnost
tel: 386720297 prucham@kraj-jihocesky.cz
Martina Kučerová
majetkové dispozice
tel: 386720320 kucerova@kraj-jihocesky.cz
Jana Štindlová, DiS.
referent majetkové správy
tel: 386720124 stindlova@kraj-jihocesky.cz
Marie Šmucrová
referent majetkové správy
tel: 386720330 smucrova@kraj-jihocesky.cz
Zuzana Polančíková
evidence a provoz majetku
tel: 386720123 polancikova@kraj-jihocesky.cz
Vypsáno 34 zaměstnanců.

Zpět na telefonní seznam