Přihlaste se do soutěže Zlatý erb

Myslíte se, že právě web vaší obce je ten nejhezčí, nepřehlednější a vaši občané z něj získají mnoho užitečných informací? Pak neváhejte a přihlaste se do 21. ročníku soutěže Zlatý erb, která hodnotí nejlepší webové stránky měst a obcí. Kromě prestižního ocenění pro vítěze jednotlivých kategorií získají všichni účastníci jedinečnou možnost vyměnit si zkušenosti s dalšími soutěžícími a získat od nich cennou inspiraci. Účast v soutěži je pro všechny přihlášené zdarma.

??Elektronika a webové portály se staly nedílnou součástí komunikace obcí a měst s občany a jsem velice ráda, že jsou tyto portály čím dál lepší. Dokonce i malé obce jsou schopny udělat krásné a nápadité aplikace, což se ukázalo právě díky této soutěži,? uvedla při příležitosti vyhlášení loňského ročníku soutěže hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská.

Zájemci mohou soutěžit ve třech kategoriích. Porota bude hodnotit nejlepší webové stránky zvlášť pro města a vesnice, dále úroveň elektronických služeb a Smart city.  Na celostátní úrovni se pak soupeří i o Zvláštní cenu ministryně pro místní rozvoj za nejlépe zpracovanou turistickou prezentaci.

Organizátoři krajského kola Zlatého erbu přijímají přihlášky do 18. ledna 2019. Výsledky regionálních kol oznámí pořadatelé nejpozději v březnu, celostátní finále proběhne 1. dubna v Hradci Králové.

21. ročníku soutěže poskytují záštitu Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Asociace krajů ČR, Svaz měst a obcí ČR a Sdružení místních samospráv ČR. Hlavním organizátorem je spolek Český zavináč.

Další informace nabízí webové stránky www.zlatyerb.cz

05.12.2018 Bc. David Hocke