Ochranné prostředky dostali od kraje během úterý zástupci terénních sociálních služeb

Jihočeský kraj dnes předal další ochranné prostředky. Celkem 20 tisíc kusů jednorázových roušek a více než 28 tisíc kusů jednorázových rukavic bylo tentokrát určeno poskytovatelům terénních sociálních služeb.

Prostřednictvím výdejových míst na okresech zaměstnanci kraje rozdali ochranné prostředky těm poskytovatelům, kteří poskytují sociální služby klientům v jejich domácnostech. Všichni byli předem telefonicky kontaktováni,“ uvedla vedoucí krajského odboru sociálních věcí Pavla Doubková a poděkovala jednotlivým poskytovatelům sociálních služeb, stejně tak, jako sociálním odborům měst v bývalých okresech za operativní přístup a plynulou spolupráci.

01.04.2020 Bc. David Hocke