Krajskou dopravní soutěž mladých cyklistů v Jindřichově Hradci ovládly děti ze Šumavských Hoštic

Ve středu 29. května 2019 se uskutečnilo v Jindřichově Hradci krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů pod záštitou starosty města a krajského zastupitele Ing. Stanislava Mrvky. Ve dvou věkových kategoriích (10 – 12 a 12 – 16 let) soutěžila vítězná družstva ze sedmi okresních kol.

Pravidelný trénink nejvíce zúročily za chladného a deštivého počasí děti ze Šumavských Hoštic (okres Prachatice), které pod vedením svého učitele Petra Fleischmanna vybojovaly v obou kategoriích družstev i jednotlivcích vítězství a s tím spojený postup do celostátního finále, jež se uskuteční v červnu v Liberci. Držíme jim palce, ať co nejlépe reprezentují náš kraj!

Akci organizačně zajišťoval Jihočeský kraj – Krajský úřad, Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec, krajské pracoviště BESIP Ministerstva dopravy, Město Jindřichův Hradec, Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, Územní odbor Jindřichův Hradec, Vojenská policie Tábor, Městská policie Jindřichův Hradec, Městský úřad Jindřichův Hradec a Oblastní spolek Českého červeného kříže Jindřichův Hradec.

Podrobnější informace včetně kompletních výsledků a dalších fotografií naleznete ZDE.

31.05.2019 Bc. David Hocke