RERA zve na seminář na téma Plánování veřejných prostranství

Regionální rozvojová agentura jižních Čech (RERA) Vás srdečně zve na seminář na téma Plánování veřejných prostranství. Seminář se uskuteční v úterý 29. března 2022 od 10 do16:30 hod. ve Strmilově. Pro účastníky bude zajištěna doprava z Českých Budějovic a občerstvení.

Seminář se koná v rámci vzdělávacího cyklu pro představitele samospráv projektu DigiVill – Využití digitalizace ve veřejné správě. Cílem projektu je zastavit, nebo alespoň zmírnit vylidňování venkova, především v příhraničních oblastech. Toho má být dosaženo vytipováním digitálních řešení, která by zefektivnila komunikaci mezi obyvateli a samosprávou, což by zlepšilo přístup obyvatel k obci. Jde například o aplikace, které může využívat veřejná správa pro lepší komunikaci s občany, digitální nástroje pro plánování úprav veřejných ploch nebo rozvoj obecní infrastruktury.

Konkrétní program semináře naleznete v přiloženém dokumentu. V případě Vašeho zájmu o účast se prosím přihlašujte nejpozději do 20. 3. 2022 prostřednictvím následujícího e-mailu či telefonicky:
E-mail: frane@rera.cz

Program semináře