Děti mají na kraji otevřeno

První náměstek hejtmana František Talíř přivítal na půdě Krajského úřadu Jihočeského kraje čtvrťáky ze ZŠ Baarova v Českých Budějovicích. Děti si s prvním náměstkem povídaly o tom, jaké to bylo učit se v době pandemie on-line přes počítač nebo o tom, co by chtěly v životě dělat a jak je důležité sportovat a hrát na hudební nástroje. „Jsem moc rád, že mě děti přišly navštívit. Jsou to budoucí policisté, malířky, dřevorubec, fotbalista, akrobatka nebo učitelka. Bavili jsme se i o tom, co je čeká o prázdninách. A já všem dětem přeji, aby si své dva měsíce volna užily podle svých představ,“ řekl Talíř a dodal: „Díky čtvrťákům z Baarovky mám teď v kanceláři o dva krásné obrazy Českých Budějovic víc a o spoustu bonbonů míň.“

28.06.2021 Bc. David Hocke