Text na řeč

Anketa "Nejúspěšnější sportovec roku" - výsledky z minulých let

Rok 2019

Jednotlivci:

  1. Martin Šonka (letecká akrobacie, Aeroklub Tábor)
  2. Anežka Paloudová (kanoistika, SK Vltava Český Krumlov)
  3. Karel Lavický (jachting, Yacht club DIM Bezdrev z. s.)

Kolektiv:

  1. VK České Budějovice-muži
  2. SK Dynamo Č. Budějovice-muži
  3. Žraloci Ledenice-ženy

Objev:

  • Terezie Kinterová (plavání, PK Jindřichův Hradec)
  • David Eliáš (běh na lyžích, biatlon, SKI Sokol Stachy, Biatlon Zadov)
  • Matěj Vaněk (kanoistika na divoké vodě, TJ VS Tábor-oddíl kanoistiky)

Sportovec se zdravotním postižením:

  • Arnošt Petráček
  • Martin Biháry
  • Martin Dvořák
Rok 2018

Jednotlivci:

  1. Martin Šonka (letecká akrobacie, Aeroklub Tábor)
  2. František Linduška (triatlon, TCV Jindřichův Hradec z. s.)
  3. Anežka Paloudová (kanoistika, SK Vltava Český Krumlov)

Kolektiv:

  1. Žraloci Ledenice
  2. ČEZ Motor Č. Budějovice- dorost
  3. SK Dynamo-muži

Objev: 

  • Pavel Novák (hokej, ČEZ Motor České Budějovice)
  • Hana Randáková (běh na lyžích, triatlon, SKI Sokol Stachy)
  • Tereza Babická (atletika, Sokol České Budějovice)

Sportovec se zdravotním postižením: Arnošt Petráček, Martin Biháry

Rok 2017

Jednotlivci:

  1. Martin Šonka (letecká akrobacie, Aeroklub Tábor)
  2. Martin Kryštof (volejbal, Jihostroj České Budějovice)
  3. Anežka Paloudová (kanoistika, SK Vltava Český Krumlov)

Kolektiv:

  1. VK Jihostroj Č. Budějovice
  2. ČEZ Motor Č. Budějovice
  3. HBC Strakonice A tým

Objev: 

  • Tomáš Kratochvíl (atletika, Sokol ČB)
  • Vojtěch Skořepa (kanoistika, SK Vltava Č. Krumlov)
  • Marek Šotola (volejbal, VK Jihostroj)

Sportovec se zdravotním postižením: Arnošt Petráček, Daniel Bína, Martin Dvořák

Rok 2016

Jednotlivci:

  1. Martin Bidař (krasobruslení, BK Č. Budějovice)
  2. Martin Šonka (letecká akrobacie, Aeroklub Tábor)
  3. Anežka Paloudová (kanoistika, Vltava Č. Krumlov)

Kolektiv:

  1. VK Jihostroj Č. Budějovice
  2. ČEZ Motor Č. Budějovice
  3. Žraloci Ledenice

Objev: 

  • Petr Beran (badminton SKB Český Krumlov)
  • Barbora Havlíčková (Běžecké lyžování, atletika, Fischer Ski klub Šumava Vimperk, SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)
  • Štěpán Svoboda (TJ VS Tábor z. s. oddíl atletiky)

Sportovec se zdravotním postižením: Arnošt Petráček, Běla Třebínová

Rok 2015

Jednotlivci:

  1. Martin Šonka
  2. Radek Mach
  3. Petra Krejčová

Kolektiv:

  1. VK Jihostroj Č. Budějovice
  2. ČEZ Motor Č. Budějovice
  3. Lions J. Hradec

Objev: Zdena Blašková, Martin Šplíchal, Jakub Krejčí
 

Sportovec se zdravotním postižením: Běla Třebínová

Rok 2014

Jednotlivci:

  1. Filip Habr
  2. Jakub Skála
  3. František Linduška

Kolektiv:

  1. VK Jihostroj Č. Budějovice,
  2. ČEZ Cyklo team Tábor
  3. SK Badminton Č. Krumlov

Objev: Mikuláš Jáša, Samuel Jirouš, Anežka Paloudová

Rok 2013

Jednotlivci:

  1. Šárka Grabmüllerová
  2. Adam Ťoupalík
  3. Radek Mach

Kolektiv:

  1. VK Jihostroj Č. Budějovice
  2. CT ČEZ Tábor
  3. VK Madeta Č.Budějovice-kadetky

Objev: Pavel Gocala, Petr Pícha, Luboš Rob jun.

Rok 2012

Jednotlivci:

  1. Jakub Kovář
  2. Radek Mach
  3. Martin Bína

Kolektiv:

  1. VK Jihostroj ČB
  2. ČEZ Cyklo Team Tábor
  3. HC Mountfield Č.Budějovice

Objev: Anna Švecová, Zdeněk Linhart, Tomáš Prokop

Rok 2011

Jednotlivci:

  1. Jakub Kovář
  2. Radek Motys
  3. Šárka Grabmüllerová

Kolektiv:

  1. VK Jihostroj Č. Budějovice
  2. BK Strakonice ženy
  3. HC Mountfield Č. Budějovice

Objev: Nikol Staňková, Josef Moser, Jindřich Kadula

Rok 2010

Jednotlivci:

  1. Martin Bína
  2. Jakub Smrž
  3. Radek Motys

Kolektiv:

  1. Budvar Tábor
  2. VK Jihostroj České Budějovice
  3. SSK Prachatice

Objev: Denisa Chládková, Jan Švejda, Jakub Skála

Rok 2009

Jednotlivci:

  1. Verner Tomáš,
  2. Smrž Jakub,
  3. Sládeček Michal
     

Kolektiv:

  1. VK Jihostroj Č.Budějovice
  2. Samson Boxing Club Č.Budějovice
  3. seniorský národní tým taekwonda
     

Objev: Grabmüllerová Aneta, Jank Bohumil, Juračka David

Rok 2008

Jednotlivci:

  1. Verner Tomáš
  2. Huříková Tereza,
  3. Turek Roman

Kolektiv:

  1. VK Jihostroj Č.Budějovice
  2. HC Mounfield Č.Budějovice
  3. Red Dogs Strakonice

Objev: Horák Roman, Luňáček Jan, Vondrášek Jan